MPLAD36KP200A
MFR.Part #
MPLAD36KP200A
JLCPCB Part #
C2631378
Description
-55℃~+150℃ 10uA 112A 200V 222V 322V 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)