MPLAD36KP18AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP18AE3
JLCPCB Part #
C2632001
Description
-55℃~+150℃ 1.169kA 18V 20V 30.8V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS