MPLAD36KP120AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP120AE3
JLCPCB Part #
C2632036
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 187A 193V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS