MPLAD36KP110AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP110AE3
JLCPCB Part #
C2632366
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 204A 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS