MPLAD30KP90A
MFR.Part #
MPLAD30KP90A
JLCPCB Part #
C2633392
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 146V 204A 30kW 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)