MPLAD30KP70AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP70AE3
JLCPCB Part #
C2633394
Description
-55℃~+150℃ 10uA 113V 264A 30kW 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS