MPLAD30KP58AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD30KP58AE3
JLCPCB Part #
C2633836
Package
PLAD
Description
10uA 30kW 318A 58V 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS