MPLAD30KP24A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP24A/TR
JLCPCB Part #
C2449444
Description
10uA 24V 26.7V 30kW 39.8V 753A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS