MPLAD30KP51AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP51AE3
JLCPCB Part #
C2633842
Description
-55℃~+150℃ 30kW 366A 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS