MPLAD30KP43CA/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP43CA/TR
JLCPCB Part #
C2449569
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 432A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS