MPLAD7.5KP26CA
MFR.Part #
MPLAD7.5KP26CA
JLCPCB Part #
C2628337
Description
-55℃~+150℃ 10uA 178A 26V 31.9V 42.1V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS