MPLAD30KP26AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP26AE3
JLCPCB Part #
C2630668
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 30kW 43V 696A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS