MPLAD30KP22AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP22AE3
JLCPCB Part #
C2630684
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 30kW 36.4V 822A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS