MPLAD30KP24AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP24AE3
JLCPCB Part #
C3699923
Description
24V 26.7V 30kW 39.8V 753A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS