MPLAD30KP22A
MFR.Part #
MPLAD30KP22A
JLCPCB Part #
C2630701
Description
-55℃~+150℃ 10uA 22V 24.4V 30kW 36.4V 822A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)