MASMLG130A
MFR.Part #
MASMLG130A
JLCPCB Part #
C2632795
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
130V 14.4A 144V 209V 3kW TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)