MPLAD18KP54AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP54AE3
JLCPCB Part #
C2631187
Description
-55℃~+150℃ 18kW 207A 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS