MPLAD18KP40AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP40AE3
JLCPCB Part #
C3708633
Description
-55℃~+150℃ 18kW 280A 40V 44.4V 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS