MPLAD15KP58CA
MFR.Part #
MPLAD15KP58CA
JLCPCB Part #
C3702297
Description
-55℃~+150℃ 10uA 159A 15kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)