MPLAD15KP40A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP40A/TR
JLCPCB Part #
C2449359
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 234A 40V 44.4V 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS