MPLAD15KP45A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP45A/TR
JLCPCB Part #
C2449369
Description
10uA 15kW 207A 45V 50V 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS