MXPLAD6.5KP18AE3
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP18AE3
JLCPCB Part #
C2629675
Description
10uA 18V 20V 223A 29.2V 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)