MPLAD15KP30CA
MFR.Part #
MPLAD15KP30CA
JLCPCB Part #
C2630212
Description
10uA 15kW 309A 30V 33.3V 48.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS