MPLAD15KP200A
MFR.Part #
MPLAD15KP200A
JLCPCB Part #
C2628917
Description
15kW 200V 222V 322V 47A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS