MPLAD15KP180CA
MFR.Part #
MPLAD15KP180CA
JLCPCB Part #
C2630303
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 180V 200V 291V 52A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)