APT1003RSFLLG
MFR.Part #
APT1003RSFLLG
JLCPCB Part #
C3293017
Package
TO-268
Description
1 N-channel 1kV 34nC@10V 3Ω@10V,2A 4A 5V 694pF@25V TO-268 MOSFETs ROHS