MPLAD15KP160A
MFR.Part #
MPLAD15KP160A
JLCPCB Part #
C2629043
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 160V 178V 259V 58A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)