MPLAD15KP15A
MFR.Part #
MPLAD15KP15A
JLCPCB Part #
C2629028
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 15kW 16.7V 24.4V 618A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)