MXLPLAD36KP26A
MFR.Part #
MXLPLAD36KP26A
JLCPCB Part #
C2635551
Description
-55℃~+150℃ 10uA 26V 28.9V 36kW 43V 838A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS