MPLAD15KP130CA
MFR.Part #
MPLAD15KP130CA
JLCPCB Part #
C3714660
Description
-55℃~+150℃ 10uA 130V 144V 15kW 209V 71A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)