MPLAD15KP120A
MFR.Part #
MPLAD15KP120A
JLCPCB Part #
C2629200
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120V 133V 15kW 193V 78A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)