MP4KE400CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MP4KE400CA
JLCPCB Part #
C2634937
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
1A 342V 380V 400W 548V TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)