MAP4KE400CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAP4KE400CA
JLCPCB Part #
C3698885
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
1 1A 342V 380V 400W 548V Bidirectional TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)