MLL1.4KESD15CE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MLL1.4KESD15CE3
JLCPCB Part #
C7302731
Package
DO-213AA
Description
-65℃~+175℃ 1.4kW 11.98A 15V 16.7V 16.7V Bidirectional ESD DO-213AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS