TGL34-33CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
TGL34-33CA
JLCPCB Part #
C3713198
Package
DO-213AA
Description
150W 1uA 28.2V 3.3A 31.4V 45.7V Bidirectional TVS DO-213AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS