MIC29751-3.3WWT
MFR.Part #
MIC29751-3.3WWT
JLCPCB Part #
C646752
Package
TO-247-5
Description
-40℃~+125℃ 1 26V 3.3V 7.5A 750mV@(7.5A) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Over Voltage Protection、Enable Positive TO-247-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS