MIC29751-3.3BWT
MFR.Part #
MIC29751-3.3BWT
JLCPCB Part #
C3745091
Package
TO-247-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 26V 3.3V 35mA 400uVrms 425mV@(7.5A) 7.5A Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Reverse connection protection Positive TO-247-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators