MDA3KP15CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MDA3KP15CA
JLCPCB Part #
C3714682
Package
SMD-16P
Description
123A 15V 16.7V 24.4V 3kW TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS