MADA3KP16CAE3
MFR.Part #
MADA3KP16CAE3
JLCPCB Part #
C3708744
Description
-55℃~+150℃ 115.4A 16V 17.8V 26V 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS