MCP4632-103E/UN
MFR.Part #
MCP4632-103E/UN
JLCPCB Part #
C636128
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10kΩ 129 1MHz 2 50ppm/℃ I2C Linear RAM ±20% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS