MCP4632-503E/UN
MFR.Part #
MCP4632-503E/UN
JLCPCB Part #
C636131
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 129 2 200kHz 50kΩ 50ppm/℃ I2C Linear ±20% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS