MCP4632T-104E/UN
MFR.Part #
MCP4632T-104E/UN
JLCPCB Part #
C627314
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 100kΩ 129 2 50ppm/℃ I2C Linear ±20% MSOP-10 Digital Potentiometers ROHS