1N5918CPE3/TR12
MFR.Part #
1N5918CPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6656994
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 4Ω 5.1V 5uA@2V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS