MCP4452T-503E/ST
MFR.Part #
MCP4452T-503E/ST
JLCPCB Part #
C627261
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 200kHz 257 4 50kΩ 50ppm/℃ I2C Linear ±20% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS