MCP4431T-503E/ML
MFR.Part #
MCP4431T-503E/ML
JLCPCB Part #
C623569
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 129 15ppm/℃ 2.7V~5.5V 200kHz 4 50kΩ I2C Linear RAM ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS