MCP4351T-103E/ST
MFR.Part #
MCP4351T-103E/ST
JLCPCB Part #
C627222
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10kΩ 257 2MHz 4 50ppm/℃ Linear SPI ±20% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS