MCP4331T-104E/ML
MFR.Part #
MCP4331T-104E/ML
JLCPCB Part #
C623551
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 100kHz 100kΩ 129 2.7V~5.5V 4 50ppm/℃ Linear RAM SPI ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS