JANTXV1N5659A
MFR.Part #
JANTXV1N5659A
JLCPCB Part #
C3714894
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 102V 114V 165V 9.1A TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS