MCP4262T-104E/MF
MFR.Part #
MCP4262T-104E/MF
JLCPCB Part #
C623547
Package
DFN-10-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 100kHz 100kΩ 2 2.7V~5.5V 257 50ppm/℃ EEPROM Linear SPI ±20% DFN-10-EP(3x3) Digital Potentiometers ROHS