MIC23150-55YMT-TR
MFR.Part #
MIC23150-55YMT-TR
JLCPCB Part #
C621759
Package
TDFN-8(2x2)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.35V 2.7V~5.5V 2A 4MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes TDFN-8(2x2) DC-DC Converters ROHS